Үйірмелер

Әбу Сәрсенбаев атындағы жалпы орта мектебі
Ақысыз үйірмелер туралы мәлімет
2017-2018 оқу жылы

Қоғамдық негіздегі үйірмелердің атауы

Үйірме жетекшілердің аты – жөні

Қатысатын оқушылар саны

Спорт бағытындағы үйірме

1

Волейбол

Иманғалиев Тарас

25

2

Баскетбол

Даугалиев Беймбет

24

3

Қол добы

Хисин Нурхан

30

4

Дойбы

Кабдрахманов Мурзабек

14

5

Тоғызқұмалақ

Кабдрахманов Мурзабек

11

6

Футбол

Қабдрахманов Мурзабек

25

7

Жеңіл атлетика

Қобланов.Бекжан

27

8

Дартс

Кабдрахманов Мурзабек

10

9

Теннис

Кабдрахманов Мурзабек

14

10

Шахмат

Қабдрахманов Мурзабек

13

 

 

Пәндік бағыттағы үйірмелер

12

Ағылшын пәні

Ергалиева Эльмира

14

13

Өлкетану

Зулкашева Дина

15

14

Домбыра ансамблі

Құрманова Қарылғаш

12

15

Қылқалам

Елемесов Марат

12

Ә.Сәрсенбаев атындағы жалпы орта мектебі
Факультативтер туралы мәлімет
2017 – 2018 оқу жылы

Факультативтердің атауы

Жетекшілердің аты – жөні

Сыныбы

1

«Орамды сөз – ой көркі»
«Математика әлемі»

Кенжегалиева Нурлы

2-а

2

«Орамды сөз – ой көркі»
«Математика әлемі»

Батырбаева Бахытгуль

2-б

3

«Сөздер сыры»

Хисина Раушан

3-а

4

«Сөздер сыры»

Абдулова Жанар

3-б

5

«Сөздер сыры»

Бекмуханова Лаура

3-в

6

«Қызықты грамматика»
«Қызықты математика»

Лукпанова Айнагуль

3-а, 3-б, 3-в
4-а, 4-б

7

«Қызықты математика»

Шайхиева Лиза

4-а

8

«Қызықты математика»

Айтбаева Аспет

4-б

9

«Сөз мәдениеті»
«Шешендік сөз»

Кунбасова Катира

10-б
11-б

10

«Абайтану»

Толеушова Асел

9-а, 9-б

11

«Абайтану»

Камзаева Рита

10-а, 10-б

12

«Стилистика»
«Синтаксис.Сложное предложение»

Хидуллина Динара

10-б
11-б

13

«Зайырлылық және дінтану негіздері»

Куанышбаев Адилбек

9-а, 9-б

14

«Мәдени мұра»
«Мәңгілік ел – болашағымыздың кепілі»

Алипкалиева Гибрат

10-б
11-б

15

«Тригонометриялық функциялар»

Кумаров Берик

11-а

16

«Теңсіздіктер мен теңдеулер»

Наурызгалиева Айнур

10-а

17

«Қызықты математика»
«Сандар сөйлейді»
«Теңдеулер мен теңсіздіктер»

Конкаева Гульнар

6-б
8-б
9-б

18

«Химиялық есептерді шығару әдісі»
«Химия және қоғам»

Куанышбаева Нургуль

10-а
11-а

19

«Химиялық есептер»

Утегенова Жанылсын

8-б

20

«Қызықты грамматика»

Ергалиева Эльмира

10-б

21

«Грамматика әлемі»

Сагынбаева Бигайша

11-б

22

«Физика және техника»
«Түр мен түс ерекшеліктері»
«Жаратылыстану»
«Жарық құбылыстары»
«Табиғат құбылыстар және олардың заңдары»
«Биофизика»

Мырзагалиев Жастлек

6-а
8-а
9-а
11-а

23

«Электротехника»

Имангалиев Жолдас

10-а

23

«Visual Basic ортасында жұмыс жасау»

Евниенова Эльмира

10-а, 11-а

24

«Өлкетану»

Бегеева Гульдана

7-а, 7-б

25

«Тірі жасушаның жұмбақтары»
«Тұқым қуалаушылықтың заңдылықтары»

Хажитова Назгуль

10-а
11-а

26

«Тарихи тұлғалар»

Сабихиев Зулпыхар

10-б, 11-б

27

«Жас суретші»
«Қыл қалам»
«Зергер»

Елемесов Марат

5-а, 5-б
6-а, 6-б
8-а

28

«Компьютерлік графика»
«Паскаль – бағдарламалау тілі»

Мухтарова Зухра

5-а, 5-б
8-а

29

«Жас тарихшы»

Сабиров Данияр

8-б

Ә.Сәрсенбаев атындағы жалпы орта мектебі
Ақылы үйірмелер туралы мәлімет
2017 – 2018 оқу жылы

Үйірмелер атауы

Жетекшілердің аты – жөні

Сыныбы

1

«Зергер»

Карткожахова Калампыр

1-а

2

«Зергер»

Ахметова Ұлбосын

1-б

3

«Шешендік өнер әліппесі»

Кенжегалиева Нурлы

2-а

4

«Шешендік өнер әліппесі»

Батырбаева Бақытгүл

2-б

5

«Математика әлемі»

Хисина Раушан

3-а

6

«Математика әлемі»

Абдулова Жанар

3-б

7

«Математика әлемі»

Бекмуханова Лаура

3-в

8

«Қызықты грамматика»

Шайхиева Лиза

4-а

9

«Тіл білгірі»

Айтбаева Аспет

4-б

10

«Көңілді тапқырлар»

Лукпанова Айнагул

1-а

11

«Шебер қолдар»

Ихсанов Қуантқан

5-а, 5-б

12

«Жастарды әскери борышын өтеуге – ҚР ҚК қызмет етуге даярлау»

Даугалиев Беймбет

10а
10б

13

«Этносаралық қатынастардың қалыптасу тарихы»

Алипкалиева Гибрат

8-б

14

«Физика және техника»

Мырзагалиев Жастлек

11-б

15

«Шебер қолдар»

Елемесов Марат

7-а,7-б

16

Компьютерлік әліппе
СU+ - бағдарламалау тілі
Macromedia Flash – пен жұмыс

Мухтарова Зухра

8-а
11-а

17

«Атамекен»

Сабиров Данияр

9-а,9-б